Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında kurulan şirketimiz uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

ARÇEV, Çevre Mühendisliği konularında verdiği danışmanlık hizmetlerinde sahip olduğu teknik personeliyle sanayi yapılarının kuruluşlarından itibaren çevre etkilerinin azaltılması ve firmaların doğru yönlendirilmesi hususuna dayanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

ARCEV, ÇED Raporu hazırlamak ve Çevre Danışmanlığı yapmak üzere, TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ ın dan yeterlik belgeleri almış ve yetkilendirilmiş Profesyonel bir Çevre Danışmanlık Firmasıdır.


Kalite Politikamız

Ana uzmanlık alanlarımız olan Çevre DanışmanlığıÇED (Çevresel Etki Değerlendirme Raporu), Arıtma Tesisi Kurulumu / İşletmeciliği, Dünya Bankası ve Avrupa Birliği Kredileri Projeleri Hazırlanması konularında kendi sınıflarının en iyisi olabilmek için sürekli yenilenmektedir. Bunlar bizim kimliğimizin temelini oluşturmaktadır. Farklı pazarlardaki liderliğimizi ve tercih edilme sebebimizi belirleyen unsur, tüm Türkiye’deki müşterilerimize sürekli en iyi, eşsiz ve çözüm odaklı hizmetleri sunabilme yeteneğimizdir.

  • Uluslararası yasal mevzuat ve müşteri şartlarına uygun hizmet vermek,
  • Edinilen bilgi ve tecrübeyi danışanlar ile anlaşılır düzeyde paylaşmak,
  • Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmak,
  • Ulusal düzeyde öncü bir danışmanlık firması olmak,
  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarını sürekli geliştirmek.

Misyonumuz

Mevzuatlar çerçevesinde müşterilerimize uygun çözümler bulmak, çevre bilincini yerleştirmek ve amaçlarımız doğrultusunda uzman kadromuzla sonuç odaklı çalışmak.

Vizyonumuz

Hedefimiz Türkiye ve Dünya genelinde en rekabetçi, en üretken, en doğru çözümleri üreten Çevre Danışmanlık Firması olmaktır.

Belgelerimiz

Firmamızın sahip olduğu HİZMET YETERLİLİK BELGESİ sayesinde, ARÇEV ile çalışmanın avantajını da sağlamış olacaksınız.

TSE den alınan Hizmet Yeterlik Belgesi ile , Danışmanlık Hizmeti verdiğimiz firmalar; bu belgeyi KOSGEB’ e ibraz ederek, KOSGEB den bölgesine göre %50 ile %60 oranında hibe destek alabilmektedirler.

Aşağıdaki ARÇEV Çevre Ölçüm Turizm Danışmanlık Ltd. Şti. ne ait olan TSE Hizmet Yeterlik Belgesi ile belirtilen hibe destek programına başvurabilirsiniz.

ARCEV, ÇED Raporu hazırlamak ve Çevre Danışmanlığı yapmak üzere, TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ ın dan yeterlik belgeleri almış ve yetkilendirilmiş Profesyonel bir Çevre Danışmanlık Firmasıdır.


Referanslarımız

external
external
external
external
external
external