Hakkımızda

2006 yılında kurulan şirketimiz uzman mühendislerden oluşan kadrosuyla çevre mevzuatı ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir.

ARÇEV, Çevre Mühendisliği konularında verdiği danışmanlık hizmetlerinde sahip olduğu teknik personeliyle sanayi yapılarının kuruluşlarından itibaren çevre etkilerinin azaltılması ve firmaların doğru yönlendirilmesi hususuna dayanan bir yönetim anlayışına sahiptir.

ARCEV, ÇED Raporu hazırlamak ve Çevre Danışmanlığı yapmak üzere, TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ ın dan yeterlik belgeleri almış ve yetkilendirilmiş Profesyonel bir Çevre Danışmanlık Firmasıdır.

Vizyonumuz

Hedefimiz Türkiye ve Dünya genelinde en rekabetçi, en üretken, en doğru çözümleri üreten Çevre Danışmanlık Firması olmaktır. Ana uzmanlık alanlarımız olan Çevre Danışmanlığı, ÇED (Çevresel Etki Değerlendirme Raporu), Arıtma Tesisi Kurulumu / İşletmeciliği, Dünya Bankası ve Avrupa Birliği Kredileri Projeleri Hazırlanması konularında kendi sınıflarının en iyisi olabilmek için sürekli yenilenmektedir. Bunlar bizim kimliğimizin temelini oluşturmaktadır. Farklı pazarlardaki liderliğimizi ve tercih edilme sebebimizi belirleyen unsur, tüm Türkiye’deki müşterilerimize sürekli en iyi, eşsiz ve çözüm odaklı hizmetleri sunabilme yeteneğimizdir.

Misyonumuz

Mevzuatlar çerçevesinde müşterilerimize uygun çözümler bulmak, çevre bilincini yerleştirmek ve amaçlarımız doğrultusunda uzman kadromuzla sonuç odaklı çalışmak.

Kalite Politikamız

  • Ulusal ve uluslararası yasal mevzuat, standart, kanun ve müşteri şartlarına uygun hizmet vermek,
  • Edinilen bilgi ve tecrübeyi danışanlar ile anlaşılır düzeyde paylaşmak,
  • Danışmanlarımızın yetkilerini artıracakları olanakları sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamı oluşturmak,
  • Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmak,
  • Ulusal düzeyde öncü bir danışmanlık firması olmak,
  • Bilgi güvenliği çerçevesinde danışmanlarımızın kurum kimliklerini gizli tutmak,
  • ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarını sürekli geliştirmek ve iyileştirmek,